Çorap İplikleri

MASKE İPLİĞİ VEYA MASKE LASTİĞİ NEDİR?
Gündelik hayatımızın bir parçası haline gelmis olan medikal maskelerın rahat kullanımını sağlayan en önemli unsurlardan biri maskenin ipliğidir. Yüksek esneme özelliği ile kulak bölgesinde rahatsızlık hissini engelleyen ürünlerimiz farklı esneme oranlarına sahiptir. Doğru ürünü doğru zamanda teslim edebilecek alt yapıya sahip olmanın rahatlığıyla hızlı üretim ağını kontrollü ve sürdürülebilir bir sekilde organize etmekteyiz.

Maske Lastiğinin Olması Gereken Özellikler Nelerdir ?
- Üretmiş olduğumuz ürünlerimizin sizlere bilgi olması açısından bir takım üretim açısından teknik özellikleri bulunduğunu bunları da sektörel olarak işin içinde olanlar bildiği şüphesizdir.
- Maske lastiklerimiz, kullanıldığı yerlerde yüksek esneklik özelliği ve yumuşak yapısı ile istenen kullanım özelliklerini kolaylıkla sağlar.
- Çok esnek özelliği ile şerit veya halka halinde; ameliyat maskesi lastiği, güvenlik maskesi lastiği, toz maskesi lastiği, solunum koruyucu maske lastiği, bone ve galoş lastiği olarak; ultrason ile kaynak istenen yerlerde kullanılır.
- Kalınlıkları 0.5 - 5.5 arasında değişmektedir.
- Ürünlerimiz kesinlikle lateks içermemektedir ve lateks gibi alerjik değildir.
- Maske Lastiği çeşitli renk, çap ve kalınlıklarda üretilebilmektedir.
- Ürünlerimizin, maskelerin imalatında kullanılan diğer malzemelerle aynı polimer yapısına sahip olduğundan, geri dönüşümü mümkündür.